Acest site necesită browser-ul să fie activat JavaScript.
Vă rugăm să activați JavaScript și să reîncărcați această pagină.
Site-ul necesită browser-ul pentru a activa cookie-urile pentru a se autentifica.
Vă rugăm să activați cookie-urile și reîncărcați această pagină.
Diego Dalla PalmaDiego Dalla Palma Treatment Ddp Aqua Cera Modell. Cortomaschietto 100 Ml
la comenzi de peste 199 lei
Conform Termeni și condiții
Parteneriat cu producători autorizați
Descriere
Produs profesional pentru păr Diego Dalla Palma Cortomaschietto Water Wax Modeling pachet 100 m
Modeling Water Wax din linia CORTOMASCHIETTO de Diego Dalla Palma este produsul perfect pentru tunsori scurte, păr obraz și fără compromisuri, dar totuși strălucitor și disciplinat.
Ceară pe bază de apă și negrasă, garantează o fixare flexibilă și un aspect natural cu efect invizibil. Pentru a imbogati puterea Modeling Wax Water, o formula bogata in ingrediente active naturale.
Agenții de modelare de fixare creează un microfilm modelant și de fixare susținută pe suprafața fibrei capilare, garantând coafurii o fixare și un aspect impecabil. Părul este înfășurat de la rădăcină până la vârf și astfel pliul este protejat de umiditate.
Apa marina de izvor, deosebit de bogata in oligominerale, hidrateaza si netezeste suprafata parului, protejandu-l de stresul extern.
Agenții de hidratare garantează vitalitatea naturală a scalpului, protejat și de agenții externi nocivi.
Produsul nu conține coloranți, riclosan, OMG și alcool pentru a proteja culoarea și hidratarea părului.
Am aprecia părerea ta! Evaluați acest produs
Nu există comentarii de la alți utilizatori.