Acest site necesită browser-ul să fie activat JavaScript.
Vă rugăm să activați JavaScript și să reîncărcați această pagină.
Site-ul necesită browser-ul pentru a activa cookie-urile pentru a se autentifica.
Vă rugăm să activați cookie-urile și reîncărcați această pagină.
Energie FruitGel de duș Floare de portocal și Ulei de in, Energie Fruit, 500ml
la comenzi de peste 199 lei
Conform Termeni și condiții
Parteneriat cu producători autorizați
Acest gel de duș hidratant - fără siliconi, parabeni și coloranți - îți face gura apă cu parfumul său delicios de floare de portocal. Formulat cu 98% ingrediente de origine naturala si imbogatita cu ulei de in organic, formula sa bogata in acizi grasi va incanta pielea uscata care isi va recapata supletea si hidratarea!
Fabricat in Franta cu dragoste
Compusă din ingrediente 98% naturale, această formulă vegană cu un parfum delicios de floare de portocal vă va face capul să se învârtă fără să înnebunească planeta!
100% placere
Această textură înghețată îmbogățită cu glicerină naturală hidratantă se transformă într-o spumă fină și mătăsoasă la contactul cu pielea, eliberând un parfum exotic de floare de portocal. Moale și suplă, pielea ta nu se strânge și rămâne confortabilă.
0% de prisos
Testat dermatologic, pH neutru, fără siliconi, fără parabeni și fără coloranți, fără fenoxietanol.
Aqua (Water), Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract
Am aprecia părerea ta! Evaluați acest produs
Nu există comentarii de la alți utilizatori.