Acest site necesită browser-ul să fie activat JavaScript.
Vă rugăm să activați JavaScript și să reîncărcați această pagină.
Site-ul necesită browser-ul pentru a activa cookie-urile pentru a se autentifica.
Vă rugăm să activați cookie-urile și reîncărcați această pagină.
Viktoria LedermanSa iasa la tabla... Florescu!
la plata cu cardul
Conform Termeni și condiții
Parteneriat cu producători autorizați
Ma numesc Codrut Florescu, sunt elev intr-a III-a A si mereu mi se intampla chestii amuzante. E drept ca nu toate par amuzante atunci cand se petrec, de exemplu, cand eu si Bogdan am ramas blocati acasa la el pana noaptea tarziu sau cand mi-am pierdut ghiozdanul ori cand a fost oribila zi de nastere a Luizei. Dar mie oricum imi plac, si e foarte tare sa povestesc apoi despre ele!
Singurul lucru care nu-mi place e asta: "Sa iasa la tabla… Florescu!" - cuvintele pe care doamna invatatoare le spune aproape in fiecare zi. Si nu inteleg de ce! Oare n-am destule aventuri si fara acest "la tabla"? Judecati si voi!
Am aprecia părerea ta! Evaluați acest produs
Previzualizat de către 1 Alți utilizatori
6.4.2026 19:51:36